Nocna, biurkowa i stojąca lampa z półką

Coraz więcej osób prowadzi nocny tryb życia. A wiadomo, że w nocy jest ciemno, a więc bez światła się nie obejdzie. Oczywiście najważniejsze są główne lampy umieszczone na suficie, ale bardzo ważną rolę odgrywają również lampki, przy których można spędzić wieczór przed telewizorem, poczytać książkę, lub po prostu zapalić je, aby dojść do kuchni czy łazienki.

Nocna lampka z półką – idealne rozwiązanie do małej sypialni

W sklepach z oświetleniem można znaleźć szeroką ofertę różnego rodzaju lampek nocnych. Niektóre z nich mają półkę, która przydaje się w wielu sytuacjach. Sama lampka zajmuje już nieco miejsca, a więc warto wybrać model z półką, aby odzyskać tę przestrzeń. Szczególnie dobrym rozwiązaniem jest kupno lampek nocnych z półką do sypialni. Obok łóżka nie zawsze jest miejsce na małą szafkę nocną, a miejsce na książkę, szklankę wody czy telefon zawsze się przyda. Można zatem zdecydować się na zakup stojącej lub wiszącej lampki nocnej z półką, na której będzie można umieścić wszystkie te rzeczy. Dużą zaletą tego rozwiązania jest fakt, że w sklepach można znaleźć różnego rodzaju, kształty i style lamp, które z łatwością można dopasować do każdej aranżacji.

Stojąca lampa z półką do salonu

W salonie spędza się bardzo dużo czasu. Jest to miejsce, które powinno sprzyjać odpoczynkowi i wyciszeniu. Oprócz wygodnych mebli niezwykle ważną rolę odgrywa dodatkowe oświetlenie. W dużym salonie obowiązkowo powinna stanąć lampa z półką z candellux.com.pl, która doświetli przestrzeń w razie konieczności. Taka lampa także przyda się podczas oglądania telewizji czy czytania książki. Ważne jest, aby dobrać odpowiednią moc żarówki. Z racji tego, że jest to dodatkowe oświetlenie, to nie musi być ona mocna. Dobrym rozwiązaniem jest kupno żarówki z opcją regulacji mocy świecenia.

Lampka biurkowa – jak wybrać?

Podczas wieczornej i nocnej pracy przy komputerze bardzo ważną rolę oświetlenie, które powinno doświetlać przestrzeń wokół biurka i blat roboczy. Dobrze jest na biurku postawić lampkę, którą będzie można skierować na komputer. Bardzo często na biurku jest mało miejsca, więc idealnym rozwiązaniem jest lampa z półką, na której będzie można ułożyć kilka przedmiotów. Dodatkowo górne oświetlenie musi być jasne, a jeśli pokój jest duży, to na pewno przyda się jeszcze stojąca lampa. Ciepłe światło sprzyja relaksowi, a więc najlepiej będzie wybrać żarówkę chłodną, która pomoże się skoncentrować i pobudzi organizm do pracy. Przy zimnym świetle także oczy się mniej męczą, a więc będzie można dłużej popracować w razie konieczności.

Comments are Disabled